Odšťavňovače Zummo

Zummo uvádí na trh novou generaci profesionálních automatických odšťavňovačů, které jsou kompletně inspirované přírodou. Vertikální extrakce šťávy je mnohem přesnější a chytřejší na rozdíl od ostatních sestémů extrahování šťávy. Zummo Nature prošlo vylepšením v celé řadě produktů, přizpůsobuje se dnešnímu světu a dosahuje elegantního nadčasového designu.

Odšťavňovač Zummo Z1 Nature

Odšťavňovač Zummo Z1 Nature

Profesionální odšťavňovač Zummo Z1 Nature je nejkompaktnějším modelem z celé řady odšťavňovačů Zummo a je doporučován do menších prostor. Je navržen tak, aby byl nejúčinnějším a nejziskovějším řešením pro podniky a firmy s menší spotřebou šťávy, 30-50 sklenic denně.

Odšťavňovač Zummo Z06 Nature

Odšťavňovač Zummo Z06 Nature

Profesionální odšťavňovač Model Z06 Nature je nejvšestrannějším odšťavňovačem značky Zummo. Extrahuje šťávu ze všech druhů citrusových plodů a granátových jablek, proto je ideální volbou pro ty, kteří chťejí uspokojit své zákazníky širokou nabídkou šťáv.

Odšťavňovač Zummo Z14 Nature

Odšťavňovač Zummo Z14 Nature

Profesionální odšťavňovač Z14 Nature je nejvíce doporučujeme pro podniky s velkou spotřebou šťávy. Kapacita koše a loupacího kontejneru odšťavňovace nabízí obrovské využití pro bufety, restaurace, prodejny, a pro podniky s více zaměstnanci.

Odšťavňovač Zummo Z14 Nature Slim

Odšťavňovač Zummo Z14 Nature Slim

Chcete-li zákazníkům nabídnout další služby, již není nutné mít velké prostory nebo obrovské investice. U řady odšťavňovačů Z14 Nature Slim může nabízet čerstvý džus jakýkoli typ obchodu nebo prodejce.

Odšťavňovač Zummo Z40 Nature

Odšťavňovač Zummo Z40 Nature

Odšťavňovač Model Z40 Nature je perfektní volbou pro potřeby hromadného stravování. Odšťavňovač extrahuje velké množství šťávy ve velice krátkém čase, až 40 kusů ovoce za minutu. Odšťavňovaž Z40 lze využít ve velkých jídelnách, penzionech a hotelích, ve velkých podnicích

Řada odšťavňovačů Zummo Z40 Nature Adapt

Zummo Z40 Nature Adapt

Nová řada Zummo Z40 Adapt zahrnuje jako standardní výbavu nový podavač. Kohoutek se aktivuje jako otočná páka, což usnadňuje jeho používání. Má dvě polohy: nepřetržitý režim nebo režim na stisknutí.

Řada odšťavňovačů Zummo Z40 Nature Adapt Multifruit

Zummo Z40 Nature Adapt Multifruit

Rozšiřujeme nabídku odšťavňovačů o Zummo Z40 Multifruit. Připravte svým zákazníkům výborný přírodní džus z mandarinek, grepů, citrónů, limetek nebo granátových jablíček.

Odšťavňovač Zummo Z22

Odšťavňovač Zummo Z22

Odšťavňovaž Zummo Z22 je velice produktivní v odstřeďování ovoce a zeleniny. Lze připojit box na odpad ze zeleniny. Odšťavňovaž Z22 je výborným řešením do kanceláře, penzionu nebo malého hotelu.