Profesionální odšťavňovače na citrusy

Zummo Nature

Společnost Zummo uvádí na trh novou generaci profesionálních automatických profesionálních odšťavňovačů, které jsou od základu inspirovány přírodou. Jsou mnohem přesnější a chytřejší. Je použita zcela nová technologie vertikální extrakce šťávy (EVS). Profesionální odšťavňovače Zummo zahrnující vylepšení v celém svém sortimentu, přizpůsobují se dnešnímu světu a dosahují elegantního nadčasového vzhledu.

Z1 Nature

Odšťavňovač Zummo Z1 Nature je velice kompaktní model.

Odšťavňovaž Zummo Z1

Z06 Nature

Zummo z řady Z06 je nejvšestrannější odšťavňovač.

Odšťavňovaž Zummo Z06

Z14 Nature

Model Zummo Z14 nejvíce doporučujeme do velkých firem, kde je velká spotřeba spotřeba šťávy.

Odšťavňovaž Zummo Z14

Z40 Nature

Model Zummo Z40 je perfektní odšťavňovač pro velké spotřeby, jako jsou hotely, restaurace, nemocnice apod.

Odšťavňovaž Zummo Z40

V čem jsou odšťavňovače Zummo odlišné?

Se zavedením řady Nature jsou všechny verze odšťavňovačů Zummo ještě účinnější.

Odšťavňovače Zummo Nature mají exkluzivní systém extrakce šťávy EVS - Efficient Vertical System, ale ve vylepšené verzi EVS Advanced. Dosavadní sada na extrakci šťávy, která extrahovala šupku z lisovaného ovoce pomocí elastických pásů, byla v řadě Nature nahrazena novým systémem EVS Advanced, který se vyznačuje drážkovanými kuličkami a žebrovaným ostřím.

Jaké zlepšení představuje společnost EVS Advanced?

Zvýšená životnost stroje - protože se již nenachází žádné elastické pásy, nedochází k poškození, což ovlivňovalo optimální funkci kotouče.

Vyšší funkčnost - vyloučení úkonů údržby, jako je výměna poškozených nebo opotřebovaných těsnění. Čištění soupravy je také mnohem jednodušší.

Vyšší výtěžnost: nová sada vyprodukuje mnohem vyšší objem extraktu šťávy. Díky svému novému designu lze získat až 10% více šťávy.

Jedním z hlavních rysů odšťavňovačů Zummo je, že jejich čištění je velice snadné. Za tímto účelem společnost Zummo vyvinula systém automatického čištění filtrů, který je standardně součástí modelů Z06, Z14 a Z40 řady Nature.

Jak to funguje? Systém automatického čištění zlepšuje množství vylisované šťávy, díky automatickému čističi filtru. Tento nový filtr má polyuretanový pás, který se otáčí v pohybu díky axiálnímu motoru při každé aktivaci odšťavovače. Pás vyčistí filtr tím, že odvádí semena a dužinu, která zůstala z extrakce šťávy a nechá je ve stejných kontejnerech, kde se shromažďuje kůra vylisovaného ovoce.

Jak systém automatického čištění zlepšuje váš zážitek ze Zummo?

Větší samostatnost - můžete se zaměřit na další vaše úkoly, protože se nebudete muset obtěžovat čištěním filtru vašeho odšťavovače až do konce pracovního dne.

Vyšší spokojenost zákazníků - rychlejší průběh od stlačení pomeranče k nalití do sklenice, protože nejsou žádné zbytky buničiny, které by jí bránily v průchodu. Tak se džus dostane do sklenice s nejpřirozenější a nejčistší chutí.

Vyšší výnos - automatický filtr je vždy čistý, bez nahromaděné buničiny, takže při jeho průchodu nedošlo ke ztrátě jedné kapky šťávy.