Zummo je značka s celosvětovou působností.

Zummo Innovaciones Mecanicas S.A.

Zummo Innovaciones Mecanicas S.A. je španělská společnost, která byla založena ve Valencii v roce 1992 a specializuje se na vývoj přístrojů pro  automatické odšťavňování citrusových plodů, které vyhoví všem potřebám v oblasti pohostinství.

Distribuce

Zummo odšťavovače jsou distribuovány prostřednictvím rozsáhlé mezinárodní sítě obchodních zástupců a distributorů. Značka Zummo se prezentuje na všech pěti kontinentech, ve více než 80 zemích a s operativní pobočkou v USA je Zummo prestižní značkou s celosvětovým renomé. Distributorem strojů Zummo  pro Českou republiku je od konce roku 2014 společnost Gastrofresh.

Click on the images to enlarge

zummo_variedad_cítricos

Výzkum, kvalita a péče o zákazníka

Zummo klade velký důraz na kvalitní zpracování každého produktu od výzkumu, přes design, kontrolu kvality použitých surovin, až po dohled nad vysokou kvalitou dílenského zpracování. Služby ze strany Zummo a jejich distributorů jsou  rychlé a součástí služeb je také poprodejní péče o zákazníky.

Více než jen pomerančový džus

Zummo neustále investuje do výzkumu a zdokonalování svých výrobků. Zummo odšťavovače dokáží zpracovávat nejen pomeranče, ale uživatelé strojů Zummo se mohou těšit na širokou škálu citrusů: pomerančů, citrónů, mandarinek, limetek, granátových jablek a grapefruitů.
Zummo Health Bar

Zpracovávám...